Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ödeme Takibi

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödemeler anlaşmalı olduğumuz ve müşterilerimizin alışveriş esnasında tercih ettiği bankanın E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

Sözkonusu sistem herehangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay anlık olarak alınmakta olup siparişiniz onaylanmaktadır.

Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamakta, bilgiler direkt ilgili bankaya SSL ile şifrelenerek gönderilmekte ve bankadan onay bilgisi alınmaktadır.

Sitemizden tüm bankaların kredi kartları kullanılarak tek çekim işlem yapılabilmekte, aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları kullanılarak taksitli ödeme işlemleride yapılabilmektedir.

Sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için kredi kartınızın internetten alışveriş yapmaya açık olması gerekmektedir. Kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı internetten alışverişe açtırabilirsiniz.

Havale / Eft İle Ödeme

Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında Havale / EFT ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size banka hesap bilgilerimiz verilecektir.

Siparişinizi tamamlamanızı müteakiben (üç) 3 iş günü içerisinde siparişinizin ödemesini yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz ödeme yapılmadığından dolayı iptal edilecektir. Bu durumda ürünü alabilmek ve ödemesini yapabilmek için yeniden sipariş vermeniz gerekmektedir.

Havale edilecek tutar sipariş tutarı ile aynı olmalıdır. Sipariş bedeli eksik yatırıldığı taktirde faturalandırma sırasında problemler yaşanmakta ve yeniden ödeme yapılması gerekebilmektedir.

Havale / EFT işlemleri sistemlerimize gecikmeli olarak yansımakta olduğundan dolayı siparişinizi vermeniz ile ödemenizin onaylanıp siparişinizin işleme alınması arasında geçen zaman sürecinde ürün stoktarında değişiklik meydana gelebilmekte, zaman zaman stok problemleri yaşanabilmektedir.

Havale işlemi aynı bankanın hesapları arasında gerçekleşen para transferi işlemidir. Örneğin Garanti bankasından yine Garanti bankası hesabına para göndermek havale işlemidir.

EFT işlemi farklı bankaların hesapları arasında gerçekleşen para transferi işlemidir. Örneğin İşbankasından Akbank hesabına para göndermek EFT işlemidir.