Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Alışveriş Adımları

İnternet sitemizden alışveriş yapma adımları:

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. -Sitemizde hesabım bölümünden "Yeni Üyelik" bölümünü seçerek sitemize üye olabilirsiniz.

2. Satın almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz.

3. Alışveriş sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir veya sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dâhildir.

4. Alışveriş sepetinizdeki ürünleri, Kredi kartı ile peşin ödeme, kredi kartı ile taksitli ödeme, BKM Ekspress, GarantiPay veya havale/EFT ile ödeme yöntemlerinden birini kullanarak satın alabilirsiniz. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın.

5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler internet üzerinden güvenli bir şekilde ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri işlem mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Satın aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığında, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, müşterinin seçtiği anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile müşteriye ulaştırılır. Ürünler siparişi teslim alacak kişiye kargo firması tarafından teslim edilir.

6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.

7. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu dilediğiniz zaman internet sitemizden Hesabım/Siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

8. Sipariş edilen ürünler, siparişin ödeme onayının alınmasından sonra en geç 10 (on) iş günü içinde müşteriye ulaştırılacaktır.