ALIŞVERİŞ ÇANTAM
ÜYELİKÜYELİK

 • E-mail
 • Şifre
 • GİRİŞ
 • Şifremi Unuttum
 • Üyeliğiniz henüz yok mu?

  Haven’t you signed up yet?

  YENİ ÜYELİK
Dil İkonları
Kur Değiştir
Lütfen kullanmak istediğiniz para birimini belirleyiniz.
 • Ürünlerde
 • Site İçinde
 • Bloglar İçinde
 
Bu bölümden sitemizde bulunan sayfalar içinde arama yapabilirsiniz. Anahtar kelimelerinizi aralarında boşluk bırakarak yazınız.
Anahtar Kelime
"$aramaText$" için $aramaAdet$ tane arama sonucu bulunmuştur
  Sayfa:0  Ürün Sayýsý:0 

GÜNCEL

16Ocak2017

Stres, artık modern hayatın bir parçası. Stres atmaksa gittikçe zorlaşan bir hal aldı. ‘Ne olursa olsun gerginlikten kurtulamıyorum!’ diyorsanız, bir de burcunuzun önerdiği stres atma yöntemlerine kulak verebilirsiniz…

 

KOÇ: Ruhu alev alev yanan bir burç olan Koç için, stresi vücuttan atmanın en etkili yolu, egzersiz yapmak. Koşun, kick-box yapın ya da sadece tempolu bir yürüyüş yapın. Ama stres anında hareketi hayatınıza katın!

 

BOĞA: Boğaların değişmez defosu, stres anlarında yemeğe sığınmaktır. Bu da kiloları ve dolayısıyla stresi daha da artırır. Stres anlarında dengeli beslenmek ve sağlıklı seçeneklere yönelmek en akıllıca çözüm.

 

İKİZLER: Öğrenmeye tutkun olan İkizler için, stres anlarını en hasarsız biçimde atlatmanın yolu şüphesiz akıllarına yeni ve heyecanlı bilgiler eklemek. O nedenle, strese neden olan konuda konuşmayı, araştırmayı ve öğrenmeyi deneyin.

 

YENGEÇ: Bir Yengeç’in kendini en iyi hissettiği yerlerden biri evidir. Stres anlarında, evi bir ‘yuva’ haline getirin. Mümkün olduğu kadar evde kalın, kendinize sevdiğiniz yemekleri hazırlayın. Sevdiklerinize vakit ayırın.

 

ASLAN: Enerji dolu bir Aslan için, en etkili stres atma yöntemi şüphesiz yaratmaktır… Bir şarkı, bir resim, bir yemek… Hangisinde yetenekliyseniz ona yoğunlaşın ve stresinizi yaratıcılığınızla yavaşlatın.

 

BAŞAK: Bir Başak için, işinin başından aşkın olması yeterli stres kaynağıdır. Bir işi başarıyla bitirmekse rahatlık verir. Eğer işler stres yaratacak kadar yoğun ve uzun vadeli projelerse, Başak’ı en rahatlatacak şey temizlik yapmaktır. Çabuk biter, sonucu hemen alınır ve düzene aşık Başakları anında rahatlatır.

 

TERAZİ: İkili ilişkilerin burcu sayabileceğimiz Terazi için en rahatlatıcı aktivite akıl dolu konuşmalardır. Bir kitap kulübünde, bir dost ortamında ya da yakın arkadaşlarla sıkı ve akıl dolu bir sohbet, stres yükünü anında alır.

 

AKREP: Akrepler için eşleriyle geçirecekleri kaliteli zaman, biraz romantizm de içerdiği takdirde son derece rahatlatıcı olacaktır. Başbaşa kalıp, duyguları paylaşmak bir Akrep’in en sevdiği ve stresi unuttuğu zamanlardandır.

 

YAY: Yaylar, ateş grubu burçların en meraklısı olarak derin anlamların peşindedir her zaman. O nedenle stresli olduklarında onları en rahatlatacak şey, saygı duydukları insanlardan akıl dolu ilhamlar almaktır.

 

OĞLAK: Oğlaklar her zaman kafalarındaki hedeflere ulaşmalarını sağlayacak bir farazi bir dağa tırmanırlar. O tırmanış için de en etkili yol bir plan yapmaktır. Bu nedenle strese girdikleri zaman onları rahatlatacak en etkili yöntem, önlerini görecekler bir plandır.

 

KOVA: Kovaların sıradan olan hiçbir konuya ilgisi yoktur. Onlar gerçek birer vizyonerdir. Bu nedenle stres anlarında bir vizyon tahtası hazırlayıp, ufkunu geliştirmesi en kestirme yoldur. Bir diğer öneri de arkadaşları ile bir araya gelerek onlardan bu konuda ilham almaktır.

 

BALIK: Bütün burçlardan farklı olarak Balık burçları adeta mantıklı olanla duygusal olanın arasındaki köprüdür. Stres anlarında bu ikisi arasındaki çizgi kapandığından, Balıklar için en kolay stres atma yöntemi meditasyon yaparak zihni boşaltmaktır.


Ad Soyad
Email
Yorum Yaz
INSTAGRAM

 • Tüm dünyaya ürün gönderimi
 • Ücretsiz İade ve Değişim
 • Vade Farksız 6 Taksi̇t
 • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava

kart

Faik Sönmez © 2018 Tüm telif hakları saklıdır.